Středověký důl v Horním Městě: Rezervujte si svou prohlídku již dnes!

Horní Město oznámilo úplné spuštění svého rezervačního systému pro prohlídky středověkého dolu, který umožní návštěvníkům plánovat a rezervovat své prohlídky až do konce října. Tato novinka přináší větší flexibilitu a zajišťuje, že žádný zájemce nezmešká jedinečnou příležitost navštívit tuto fascinující historickou lokalitu.

Rezervační systém, který je nyní k dispozici na webových stránkách, je snadno použitelný a uživatelsky přívětivý. Návštěvníci si mohou vybrat datum a čas své návštěvy, a pokud jsou k dispozici volná místa, mohou si okamžitě rezervovat svou prohlídku. Tímto způsobem se zaručí, že budou mít návštěvníci vyhrazený čas prozkoumat fascinující svět středověkého dolu.

Prohlídky dolu budou probíhat v pravidelných intervalech až do konce října. Návštěvníci budou mít možnost vybrat si z různých dostupných termínů a hodin, aby si přizpůsobili svou návštěvu dle svého plánu. Zkušení průvodci, kteří budou doprovázet návštěvníky, se postarají o to, aby prohlídka byla zážitkem plným dobrodružství a znalostí.

Prohlídka středověkého dolu je jedinečnou příležitostí pro návštěvníky prozkoumat historii Horního Města. Budou mít možnost projít temnými chodbami, objevovat tajemné podzemní prostory a obdivovat zbytky hornického vybavení.