Podzemní krásy Horního města se v květnu již podruhé mimořádně otevřou veřejnosti

Objevte krásy podzemí Horního města v rámci mimořádných prohlídek konaných 19.-20. května 2023. K dispozici bude jeden páteční a pět sobotních termínů.

Rádi bychom Vás pozvali na mimořádně otevřenou prohlídku podzemí, které je zatím pro veřejnost nepřístupné. Jedná se o unikátní příležitost spatřit a prozkoumat místa, kam se jinak běžným způsobem nedostanete.

Tato exkluzivní prohlídka Vás zavede do tajemných a fascinujících podzemních chodeb, kde se ukrývají tajemství a příběhy minulých dob. Prohlídka bude prováděna zkušenými průvodci, kteří Vám poskytnou podrobné informace o historii těchto fascinujících prostor.

Tuto mimořádnou prohlídku si můžete zarezervovat na našich webových stránkách https://www.hornimestopodzemi.cz/podzemi/rezervace/. Prohlídka je zpoplatněna!

Počet míst je omezen, proto doporučujeme neváhat s rezervací. Z důvodu pohybu po žebřících není prohlídka vhodná pro děti mladší 12 let a osoby s pohybovým či jiným zdravotním handikepem, neboť je trasa fyzicky náročná.

Je více než jisté, že se zašpiníte, proto je vyžadována pevná obuv, věci, které můžete zašpinit, rukavice. Helma a čelovka bude poskytnuta.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zdař Bůh!